Fundacja Epicrates

Fundacja Epicrates

Od 2008 roku na terenie województwa lubelskiego, i nie tylko, działa Lubelskie Egzotarium – pierwszy w Polsce ośrodek rehabilitacji i opieki nad bezdomnymi zwierzętami egzotycznymi. Egzotarium jest niezwykłym działem Lubelskiego Schroniska dla Zwierząt. Fundacja Epicrates stanowi poszerzenie dotychczasowej działalności na rzecz ekologii i edukacji.
Założyciele propagują odpowiedzialną i świadomą terrarystykę, a także pomoc w ewentualnych problemach związanych z tą wspaniałą pasją. Mile widziani wolontariusze, mogą tutaj zdobyć niezbędną wiedzę i doświadczanie.
Nie brakuje również działań na rzecz ochrony środowiska. Wild Boars East Chapter mając na uwadze wspólne cele w niesieniu pomocy tym zwierzętom, skromnie wsparło egzotarium najpotrzebniejszymi zakupami. Mamy nadzieję, że to dopiero początek naszej długoletniej współpracy. Wszystkim, którzy chcieliby również wspomóc, to jakże magiczne miejsce, zapraszamy do odwiedzenia fanpage’u na Fb, strony internetowej oraz do ewentualnej pomocy finansowej.

Zapraszamy serdecznie – Wild Boars East Chapter

Fundacja Epicrates

Ul. Orlika-Rückemana 12/30

20-244 Lublin

https://www.facebook.com/fundacja.epicrates

Dla osób chętnych przekazać wsparcie finansowe:

numer konta PEKAO SA.

51 1240 5497 1111 0010 3818 2838

Zapraszamy do wspólnej pomocy.

 

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.